2019

8.-10.listopadu proběhl výcvik hasičů lezců na lanové dráze Špičák-Pancíř a lanové dráze v Sportareálu Špičák.

2. února provedla výjezdová jednotka výcvik zaměřený na hašení v uzavřených prostorech za použití dýchací techniky a pulzního hašení požáru. Dále v rámci teorie si osvojila zásady průzkumu.

007.jpg    011.jpg   020.jpg

2018

10.-11.listopadu prošla výjezdová jednotka výcvikem nositelů dýchací techniky spojený se zásahem za použití nastavovacího žebříku a zásah s útočným proudem po žebříku a improvizovaná záchrana hasiče při zásahu.

19.září výcvik obsluhovatelů motorových pil a obsluha lanového vyprošťovacího navijáku na CAS 20

11.února provedla naše jednotka výcvik se zaměřením záchrany osob probořených do ledu za pomoci prostředků  ve výbavě JPO.

22.ledna proběhl praktický výcvik řidičů se zaměřením na jízdu na zledovatělé a zasněžené vozovce. To vše se konalo na ploše letiště Líné u Nové Vsi.

dsc_9239.jpg